Abdullah Avcı’dan Hatayspor Yenilgisi için Açıklama Geldi!

Ziraat Türkiye Kupası’nda Hatayspor’a 4-1 yenildiği maç sebebiyle turnuvaya veda eden Medipol Başakşehir’in teknik direktörü Abdullah Avcı yenilgi sonrası ilk açıklamasını yaptı. Avcı: ‘’Futbol oyununda doğru oynamazsan oyun seni cezalandırır. Bu dosyayı burada kapattık” dedi. Maç sonrası yapılan basın toplantısında yenilgi sebeplerini açıklayan Avcı; Hatayspor’u verdiği mücadelesinden ve tur atlamasından dolayı tebrik ettiğini ifade etti.

‘’Bu dosya Burada Kapanır!’’

Medipol Başakşehir’in teknik direktörü Abdullah Avcı yenilgi hakkında şunları kaydetti: “Oyunda bazen uzun süre çalıştığın planları uygulayamazsın. Fiziki durum ve şartlara göre bir oyun planı yaparsın. Bugün de biz, fiziki duruma uygun bir oyun planı tercih ettik. Ancak ne tercih edersen et, oyuna konsantrasyon, odaklanma ve mücadele bunun içinde her zaman olması lazımdır. Geriye düştük, tekrar skoru elimize aldık. Ancak bizde ne odaklanma ne konsantrasyon ne mücadele ne de oyun planına uygun oyun vardı. Bunun tam tersi olarak, odaklanma ve mücadele konusunda tam hazır bir rakip vardı. O zaman lig farkı, oyuncu kalitesinin farkının olması bir şey ifade etmiyor. Futbol oyununda doğru oynamazsan oyun seni cezalandırır. Bu dosyayı burada kapattık.” Dedi.

Palut’tan Yanıt Gecikmedi!

Hatayspor Teknik Direktörü İlhan Palut, ilk maçtaki 1-0’lık yenilgiden sonra tüm ümitlerin Hatay’a taşındığının altını çizdi. Hatayspor Teknik Direktörü İlhan Palut sözlerine şöyle devam etti: “Takımda bazı rotasyonlarımız vardı. Oyuncularım maça çok iyi başladı, golü de erken bulduk. Ondan sonra da rakibimiz 1-1’i yakaladı. Tabii bu skor 3 gol atmamız gereken tabloyu ortaya çıkardı. Bugün maçı daha fazla isteyen takım bizdik. Daha fazla mücadele eden takım bizdik. Daha fazla pas yapan takım bizdik ve oyuncularım gerçekten bu turu geçmeyi hak etti. Güzel mücadele ettiler. Medipol Başakşehir de çok güçlü bir ekip. Burada istedikleri oyunu sergileyemediler. Bu da onları dakika dakika aşağıya düşürdü.” Şeklinde ifadeler kullandı. Hatayspor Teknik Direktörü İlhan Palut sözlerini oyuncuara ve taraftarlara teşekkür ederek tamamladı. Önümüzdeki maçlara bakacağız, dedi.

 

https://www.tutantahminler.com/wp-content/uploads/2019/01/s-1cb53985dd0f7412c070ddc769b1332976211ec7-1-1024x576.jpghttps://www.tutantahminler.com/wp-content/uploads/2019/01/s-1cb53985dd0f7412c070ddc769b1332976211ec7-1-300x300.jpgadminBahis
Abdullah Avcı’dan Hatayspor Yenilgisi için Açıklama Geldi! Ziraat Türkiye Kupası'nda Hatayspor'a 4-1 yenildiği maç sebebiyle turnuvaya veda eden Medipol Başakşehir'in teknik direktörü Abdullah Avcı yenilgi sonrası ilk açıklamasını yaptı. Avcı: ‘’Futbol oyununda doğru oynamazsan oyun seni cezalandırır. Bu dosyayı burada kapattık' dedi. Maç sonrası yapılan basın toplantısında yenilgi sebeplerini açıklayan...